Pasja i zaangażowanie

Nasza firma to zespół młodych i ambitnych osób, których od zawsze fascynowały nowinki techniczne. W 2010 rozpoczęliśmy pierwsze działania z handlem elektronicznym połączone z bezpośrednim importem produktów z Chin.

Pierwsze kamery samochodowe, potocznie nazywane "czarnymi skrzynkami" czy też "rejestratorami trasy", pojawiły się w naszej ofercie już w 2012 roku.

Były to modele, które jakością mocno odbiegały od ideału ( często była to jakość nagrań 720p lub FullHD po interpolacji). Niezmiennie od kilku lat śledzimy i wprowadzamy do sprzedaży najnowsze rozwiązanie w kategorii kamer samochodowych czego efektem jest dystrybucja kamer VIOFO.

W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą VIOFO, która w naszym przekonaniu oferuje najbardziej innowacyjne rozwiązania w dziedzine kamer samochodowych czy kamer sportowych . Stale poszerzamy współpracę i na chwilę obecną planujemy oferować Państwu 7 modeli marki VIOFO. Zaczynąjąc od najpopularniejszych kamer samochodowych z grupy G1W* (modele G1WH / G1WC / G1W-S) na modelach dedykowanych VIOFO jak seria A119* (A119/A119-G/A119S/A119S-G) kończąc.
Zapraszamy do współpracy

Głównym naszym celem jest oferowanie wyłącznie sprawdzonych produktów wiodących producentów. Marka VIOFO idealnie wpisuje się w nasze portfolio - kamery samochodowe VIOFO to połączenie niezwykle starannego designu z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Doskonałym przykładem jest zastosowanie matrycy SONY STARVIS w kamerze samochodowej VIOFO A119S/A119S-G (jeden z pierwszych rejestratorów samochodowych z taką matrycą).


Kamery samochodowe VIOFO to nowoczesność stabilność funkcjonalność perfekcja wykonania najwyższa jakość .


Opinie klientów